Społeczność na matmat.edu.pl

W nauce matematyki tak jak na treningach, najlepiej motywuje Cię druga osoba? Koniecznie sprawdź nasze opcje społecznościowe.

Na stronie głównej portalu, po prawej stronie, znajdziesz panel o nazwie „Społeczność”. Pokazuje on na której pozycji jesteś w rankingu portalu, jeśli chodzi o punkty umiejętności, które otrzymujesz za aktywność na portalu. W praktyce im więcej rozwiązanych poprawnie zadań, tym więcej otrzymanych punktów.

Jeśli szukasz jednej lub kilku osób, bo lubisz rywalizować w małym gronie, kliknij na zakładkę „Rywale” i dodaj swoich znajomych. Od teraz zawsze gdy Ty przegonisz w liczbie punktów swojego rywala (albo on Ciebie) otrzymasz o tym powiadomienie. Nie pozwól odebrać sobie palmy pierwszeństwa!

Jeśli walczysz o tytuł najlepszego matematyka w klasie, zerknij na zakładkę „Znajomi z klasy”.

Jeśli interesuje Cię rywalizacja tylko w naprawdę dużych grupach, wybierz przycisk „Klasy w szkole”, „Szkoły w mieście” albo „Świat”.

Dodatkowo na głównej stronie portalu, poniżej modułu „Społeczność”, znajdziesz „Kalendarz postępów”, który pokaże Ci, który dzień był Twoim najlepszym, jeśli chodzi o naukę matematyki, a także listę swoich osobistych rekordów.

Powodzenia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s